Vítejte v Klubu ENERGY

Vítáme Vás na internetových stránkách Klubu Energy Šumperk! Na těchto stránkách se můžete dozvědět vše ohledně filosofie a výrobcích firmy Energy, naleznete zde program našeho KE a také některé služby, které jsou ve stálé nabídce KE Šumperk a KC ZÁBŘEH.

Vaše zkušenosti

Narodil se Rastík, další “dítě Energy”
 
Každá úspěšná regenerace u mých klientů ve mně vyvolá nesmírnou radost, která se nedá vyčíslit – nenacházím slova, která by vyjádřila tento vnitřní pocit, který prožívám. Dlouhé roky práce s přípravky Energy mi umožnily vícekrát prožít tuto radost. Stupňuje se vždy, když úspěšně pomůžeme rodičům, kteří již ztratili veškerou naději na narození dítěte.
 
Maminka “našeho” miminka třikrát prožila nebeské štěstí z početí potomka a třikrát pád do útrap z potratů v období 10.–12. týdne gravidity. Potom následovala dlouhá neschopnost otěhotnět, zklamání z různých “praktik”, prohlubování smutku až rezignace. Vyzkoušení přípravků Energy dávalo jen jiskřičku naděje...
 
Konstituce matky vyžadovala užívání vícero přípravků (staří “energysté” vědí, že otázka plodnosti a schopnosti donošení plodu nezáleží jen na funkci pohlavních orgánů!): Renol, Korolen, Vironal, King Kong, Gynex. Podle aktuální situace systémů energetiky byly doporučovány přípravky, až nastala kompletní harmonizace celé osobnosti klientky. Byla připravena na početí, stabilizovaly se všechny systémy (sleziny, jater, ledvin, srdce) potřebné pro pohodlí Nu Zi Bao – “chrámu dítěte”, aby se v něm dobře vyživovalo a vyvíjelo.
 
Z harmonizačního procesu nebylo možné vynechat ani tatínka, i když jeho organismus byl stabilní a bez poruch energetiky. Dostával přípravky v malých dávkách, aby se sladila jeho energetika s energetikou partnerky – užíval Gynex, King Kong a Korolen.
 
Zhruba po 8–9měsíční regeneraci došlo k otěhotnění a kvůli společným obavám z možného potratu maminka pokračovala v užívání přípravků (v minimálních dávkách) v pořadí Renol, Vironal, Korolen až do 4. kalendářního měsíce (koncentráty v graviditě lze užívat jen po konzultaci a na doporučení lékaře – pozn. red.), dále pak Fytomineral a Vitamarin v nízkých dávkách.
 
A výsledek? Narodil se Rastík, vážící 4 150 gramů a “dlouhý” 52 centimetrů. Jak maminka, tak i on se těší dobrému zdraví, což jim oběma ze srdce přejeme – a také jim přejeme příchod sourozence.

MUDr. Gizela BARTOVÁ
Kočičí ledvinové problémy

 

V dnešní moderní době málokterý chovatel dokáže své kočce zajistit stravu, která je pro ni přirozená. Některé firmy vyrábějící krmiva se zaměřují v první řadě na to, aby kočičí jídlo krásně vonělo, dobře chutnalo a na pohled hezky vypadalo – páníčkovi se líbilo a zvíře ho vyžadovalo. Přidají tedy velké množství chemických látek (barviv, dochucovadel, solí, konzervantů), nezapomenou ani na vitaminy (chemicky vyrobené, pro organismus velice těžko zpracovatelné), velmi často v nevyváženém množství. Takováto strava se často odráží na zdraví zvířete, zejména na jeho močovém ústrojí. Ovšem některých výrobců krmiv se musím zastat, toto se rozhodně netýká všech (dokonce se již dá koupit i přirozená sušená syrová kočičí i psí strava).
 
Některým kočkám žijícím v bytě stačí jen, že dostávají suché granule a mají ve zvyku méně pít. Zvířata žijící pouze v bytě mohou také nastydnout. Ať už je příčina jakákoliv, kočičky mívají močové problémy. Preventivně jim proto lze podávat Renol. Kočce jedině prospěje a předejdeme tomu, abychom jednou nezjistili, že zvíře má v moči krev. Tříměsíční preventivní léčebnou kúru Renolem je dobré provádět jednou ročně u všech zvířat krmených granulemi (psi, kočky, fretky). Doporučuji to od té doby, co z mé zkušenosti Renol pomohl již několika kočkám s velice vážnými, medicínsky těžko léčitelnými ledvinovými problémy, které se již neopakují. Naštěstí Energy zná i na tento problém řešení.

Drahomíra Gregorová, Rudolfov u Českých Budějovic

Dračí krev a angína
 
Vloni v první školní den, v prvním ročníku na nové škole, moje dcera Laura zkolabovala. Odvezli jsme ji k paní doktorce, v obavách z otřesu mozku – upadla na chodníku. Paní doktorka diagnostikovala silnou angínu nebo mononukleózu (Laura ji prodělala před třemi lety, prý její virus může zůstat v těle). To mě vystrašilo, a tak jsem zase hledala a na internetu našla produkt Drags Imun od firmy Energy. I když testy na mononukleózu byly naštěstí negativní, Laura měla vysoké horečky a vysokou sedimentaci. Věřím, že “dračí krev” jí moc pomohla. Paní doktorka se divila, jak krásně a brzy se jí všechny hodnoty srovnaly do normálu. A tak jsem se stala členkou klubu Energy v Blížejově, kde je báječná paní Johánková a Kročilová. Výrobky Energy používá celá naše rodina, moji rodiče, sestra a její děti s rodinami.

Blanka KUKLOVÁ, Vránov


Imunosan mě potěšil
 
Celý život pracuji s dětmi. Je to práce náročná, krásná, ale zároveň po zdravotní stránce riziková. S prvními podzimními plískanicemi začínají děti každoročně kýchat, kašlat a smrkat. Nachlazení se samozřejmě nevyhýbá ani mně. Nejsem příznivcem očkování proti chřipce, proto hledám jiná řešení. Loni se objevil na trhu výrobek Imunosan. Už samotný název napovídá, že posiluje imunitní systém. Koupila jsem si jej a začala jej užívat začátkem listopadu.

Využívala jsem celou dávku. Nemocná jsem nebyla, přestože po Vánocích hodně stoupla nemocnost a trvala až do konce dubna. Jenomže! Nejen že jsem neonemocněla, ale děly se se i mnou jiné věci. Mnoho let mne trápil atopický ekzém na rukou, občas se objevil svědivý flíček na nohou. Sníst kousek pomeranče, celé jablko nebo mandarinku pro mne nepřipadalo v úvahu.

Hned se ekzém zhoršil. Aniž jsem si to uvědomila, v letošním létě jsem si dopřávala ovoce a nic se nedělo. Navíc se mi zvýšila pevnost nehtů. Moje kadeřnice mne potěšila, když mne chválila, jak mám pevné a husté vlasy. Začala jsem přemýšlet, proč se mi celkově zlepšil zdravotní stav, a došla jsem k závěru, že to musí být Imunosanem.
 
Spolupracuji s Brněnským klubem Parkinson. Někteří členové BKP též užívají přípravky Energy. Shodujeme se, že nám pomáhají v každodenním životě překonávat zdravotní problémy, a nedáme na ně dopustit
 
Navíc letošní říjnové číslo časopisu Vitae mne jen utvrdilo v mém přesvědčení, že jsem se vydala správnou cestou, abych si uchovala své zdraví i v době, kdy nám hrozí různé formy prasečí chřipky. Imunosan užívám již od začátku srpna. Nebýt jeho, tak bych podlehla prvním virózám, s nimiž se potýkají děti a jejich rodiče s nástupem proměnlivého počasí.

Mgr. Jaroslava PELIKÁNOVÁ, Brno

Pes bez obtíží

Náš osmiletý pes plemene hovawart trpěl krutými bolestmi krční páteře při pohybu hlavou i v klidu při ležení, při změně polohy hlasitě naříkal. Po vyšetření u veterináře a provedení RTG snímků krční páteře se zjistilo subluxační postavení (částečné vykloubení) mezi prvním a druhým krčním obratlem. Doporučená léčba byla velmi rozpačitá, pouze analgetika a antirevmatika – Ibuprofen.

Zkusili jsme Skeletin v dávce 1 kapsle denně večer po krmení. Během třetího měsíce podávání bez přestávky se u psa postupně snížila četnost jeho bolestivých reakcí. Po půl roce pokračující kúry byl již zcela bez potíží. Od té doby uplynuly 2 roky, Skeletin mu i nadále podáváme denně, občas také King Kong a Stimaral.

MUDr. Martin ZAHRADNÍK

Vánoční dárek
 
Na dobré si člověk snadno zvykne – a tak se mi stalo, že jsem považovala za samozřejmost, co samozřejmostí není. Před 2 roky jsem dostala pod stromeček velké litrové balení Balneolu, stal se nám příjemným koupelnovým společníkem. Sáhla jsem po něm vždy, když jsem měla den “blbec”, nebo toho prostě všeho bylo dost – a jako by ta koupel ze mne všechno bolavé a nepříjemné na těle i na duši spláchla. Také ihned, když jsem cítila první příznaky kašle, rýmy, chřipky, nasadila jsem večerní hnědou podporu s výbornými výsledky.

Dětem jsem občas udělala “hnědou vodu”, jak říkají, jen tak pro radost. No a najednou chci stříknout do vany, a nic! Nevěřícně jsem lahev rozšroubovala a vypláchla poslední zbytek. Zalil mě pocit nostalgie a smutku – co teď? Naštěstí jsem nesmutnila dlouho, můžu si přeci další lahev koupit sama – a také to udělám. Ale neotevřu ji hned. Už jsem se rozhodla – naordinuji si dvouměsíční půst. Víte, jakou pak budu mít pod stromečkem radost?

Jaroslava kodýtková, Liberec

Chovatelské povídání

Jelikož mám právě březí fenku, inspirovalo mě to, abych napsala o svých zkušenostech s narozením štěňat. Když se chovatel rozhodne zvětšit svoji psí smečku, je dobré zajistit, aby fenka byla ve výborné kondici.

Asi 3 měsíce před nakrytím podávám Regalen, protože je důležité pročistit játra, která budou následnou březostí velmi zatížená. Ihned po zabřeznutí pak je vhodný Vitamarin (který v tomto případě vždy stavím na 1. místo, užitečný je celou první polovinu březosti) a Fytomineral.

Oba přípravky jsou nepostradatelné, dokáží zajistit důležité přírodní látky, díky kterým fena donosí maximální počet štěňat, a lze tím zamezit vstřebání špatně vyživených plodů nebo tzv. černým porodům.

Dále je dobré alespoň 1–2x týdně přidat B!omultivitamin, tím se zabrání nedostatku kyseliny listové a dalších potřebných vitaminů. Abych se vyhnula hrozícím rozštěpům plodu, alespoň 4x týdně dávám fence Chlorellu. Tou se také předejde zácpě u zvířete a zároveň se zajistí správná funkce střev.

Na konci březosti vyměním Fytomineral za Skeletin, který dokáže předejít hrozícímu odvápnění (což bývá velice vážný, život ohrožující stav). S tímto přípravkem pokračuji ještě dalších 6 týdnů po narození štěňat, dokud bude fena kojit, a tím mít zvýšenou potřebu vápníku.
 
Tento můj osvědčený postup jsem poradila několika svým přátelům chovatelům a shodli jsme se na viditelných výsledcích, zejména u těžko odchovatelných plemen (anglický buldok). Samozřejmě některé věci, jako například polohu plodu při porodu, ovlivnit nemůžeme, ale v řadě případů dokáží produkty Energy pomoci.
 

Drahomíra GREGOROVÁ, Rudolfov u Českých Budějovic

Mateřství s Energy
 
Jsem již několikaletou uživatelkou produktů Energy. Velmi mě baví zkoušet nevyzkoušené a sledovat, jak produkty úžasně fungují. Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, začala jsem užívat na nevolnosti Vitamarin, při vyčerpání Fytomineral, na bolavé nohy Ruticelit, pro energii na celý den Barley, večer před spaním Spirulinu, na pevné zuby dvě zubní pasty – Silix a Balsamio.

Musím říci, že jsem se cítila hodně dobře. Porod proběhl hladce a rychle, narodila se mi holčička Ivanka. Hned po porodu ji sestřičky obdivovaly. Měla hodně vlásků, neměla deformovanou hlavičku, žádnou vyrážku nebo fleky po obličeji – sestřička řekla, že je krásná, jako do reklamy. Po porodu nastala všechna ta ženská trápení; při zavinování dělohy jsem mazala břicho Cytovitalem, též bolestivé prsy. Jizva po nástřihu hráze neskutečně pálila, jít na toaletu bylo utrpení.

Nějakou chvíli jsem ránu jen oplachovala, jak radili lékaři. Když však pálení nepřecházelo, sáhla jsem po odličovacím tamponu, nakapala na něj Audiron a přiložila na místo nástřihu. Úleva byla rychlá, pálení přestalo a rána se začala hojit. Nyní jsme s Ivankou doma a abych zvládla své tři děti, piju Barley ráno a večer a lépe snáším noční vstávání k malé.

Ivana KUNEŠOVÁ, Staňkov

Geriatrim: “To jsou baterky!”

Když jsem začal pracovat jako terapeut Energy, nemyslel jsem si, že za krátký čas mi to přinese tolik nových zkušeností. Poprvé jsem se setkal s Energy asi před dvěma roky, kdy jsem měl střevní potíže a pomohl mi Cytosan a King Kong. Jako sportovec musím říci, že druhý z produktů měl potěšující účinek – větší kapacitu plic, lepší srdeční činnost a o několik bodů vyšší svalovou potenci, kterou jsem nikdy dříve neměl.
 
Kromě vlastních zkušeností bych vám rád přiblížil případ, který mě zaujal: Antonia je žena, které je 72 let. Trpěla depresemi, absolvovala různé operace – žlučníku, dělohy, kýly – a trpěla artrózou.

Po smrti své sestry opět upadla do velkých depresí. V lednu začala užívat produkty, které jí byly doporučeny po testování Supertonicem: Stimaral, Gynex, později Cytosan, King Kong a Renol. I když se stav jejího organismu obecně značně zlepšil, zůstal jí pocit slabosti v končetinách a stěžovala si, že už to není jako dříve.

Toužila po tom, aby si sama mohla dělat domácí práce (což byla její veliká vášeň). “Musím uskutečnit dlouhou a povinnou cestu, abych navštívila svého syna, ale nemám chuť ani sílu,” stěžovala si. Přidal jsem jí k Renolu Geriatrim. Začala jej užívat dva dny před cestou. Po návratu do Lleidy byla Antonia jiný člověk.

Změnil se její pohled, výraz, měla radost ze života: “Nezastavila jsem se, chodila po ulicích do kopce a nemohla tomu uvěřit, žehlila jsem, uklízela. To by bylo krásné, kdyby to tak zůstalo navždy!”

 Javier PEREZ, Lleida (Španělsko)

Korolen a angina pectoris

Moje maminka má anginu pectoris. Ošetřující lékař jí změnil medikaci, ale opakovaly se tachykardie. Byl jí doporučen by-pass a byla objednaná k “prosvěcování” či “profukování” cév. Měla jsem strach rozhodnout se sama v tak vážném případě, a tak jsem prostřednictvím internetové poradny Energy požádala o konzultaci pana doktora Júlia Šípoše. Ten potvrdil, že jsem správně vybrala Korolen.

Měsíc před zákrokem, kterého se maminka moc bála, užívala s největší opatrností doporučený přípravek. Vše dopadlo výborně, operace se nekonala. Korolen maminka doužívala, medikace jí byla opět změněna a už je rok bez potíží.

Dagmar BAMBUCHOVÁ,Oznice

Co nechceš slyšet?
 
Danielka k nám přišla v doprovodu svých rodičů. Byla to tehdy 12letá sportovní gymnastka, řekla bych o ní: “samá ruka, samá noha”. Před sebou měla skvělou kariéru a pobyt v USA. Bylo to vroucí přání všech členů rodiny. Problém byl však v tom, že kritéria byla hodně náročná a Danielka velmi vyčerpaná.

V rámci anamnézy jsem zjistila, že trpí fobií. Usínala při rozsvícené lampě, s pootevřenými dveřmi. Problémy ve škole měla zejména se spolužáky, kteří se jí posmívali kvůli starostlivosti rodičů, a dělali jí schválnosti. Zkrátka, šikana jako hrom.

Její největší bolístkou ale byla trenérka, která svým svěřenkyním nic nedarovala. V rámci terapie Danielka průběžně absolvovala kúru s King Kongem, Regalenem, Stimaralem a opakovaně Renolem. Fytomineral, B!omultivitamin, Artrin a Balneol se staly jejími společníky na cestě za sportem. Její stav se zlepšil, ale moje očekávání se nenaplnila. A tak jsme pátrali dál.
 
Náš externí spolupracovník Ing. Kozák zjistil geopatogenní zónu, procházející přes Danielčinu postel. Na jednom sezení jsem jí pak navrhla hru “Co nechceš slyšet?”. Toho, co Danielka nechtěla slyšet, bylo dost – vše nakreslila a napsala na papír. Rodičům, kteří skvěle spolupracovali, jsem doporučila, aby dívka přesedlala na méně náročný sport anebo změnila trenérku.

Nebylo to jednoduché rozhodnutí. Ale bylo prospěšné pro všechny. Danielka je dnes gymnazistka a je z ní úspěšná tanečnice společenských tanců. Usínání při rozsvíceném světle a obavy z trenérky a šikany ve škole jsou už pouze vzpomínkou.
 
Zmíněnou hru hraji vždy, když zjistím, že dítě se bojí a dává si ruce na uši. Pokud jsou rodiče za dveřmi a dítě vám povypráví, co chtělo kresbou vyjádřit, dozvíte se věci, které při řešení problému vždy pomohou.
 
Nejtěžší hříchy pácháme na dětech téměř vždy ve jménu lásky a dobra. Chyba je, že my to tak chceme – a ony to chtějí jinak. Jaksi zapomínáme na skutečnost, že milovat někoho neznamená ho vlastnit, ale zachovat jeho integritu.

MVDr. Elena ČECHOVÁ, Centrum zdraví Energy, Prešov

 
Bez kterých přípravků se neobejdu
 
Už několik let uteklo od chvíle, kdy mě zvědavost jako magnet přitáhla ke dveřím s nápisem Energy. Bylo to první setkání mojí úplně “odenergetizované” duše i těla s příjemnou a milou dámou, která dokázala povzbudit a pomoci. Domů jsem odcházela nejen s prvními přípravky Energy, ale zejména s nadějí na zlepšení mých zdravotních problémů.
 
Většinu života mě trápila nepříjemná zácpa a Cytosan opravdu zabral. I když... Po týdnu užívání se nedělo vůbec nic, když si odmyslím objem svých vnitřností. Jednou večer jsem to nevydržela a v panice paní Martinekové zavolala, omlouvajíc se, že je již pozdě. Byla překvapená, ale jen z toho, že jsem se neozvala o pár dní dříve. Řekla mi, že na mně na dálku “zapracuje”. Kdybych to nezažila na vlastní kůži, neuvěřím. Po dvou hodinách bylo po problému.
 
Jarní únavu jsem potom zvládla pomocí Fytomineralu, po návštěvách a měřeních u paní Martinekové v Martině jsem postupně užívala Renol, Regalen, Gynex i Korolen. Mému tělu i duši jsou však nejbližší a pro mne nejoblíbenější Celitin a Vitamarin. Bez nich můj den nezačne. Jeden pomáhá cévám a druhý drží pod kontrolou psoriázu (lupénku – pozn. red.). A na jaře vždy dostanou slovo zelené potraviny.

Někdy se cítím unavená, jako ostatně asi každý, ale ne bezradná. Vím, že existuje pomoc. Jedno útulné místo s příjemnou atmosférou a chápavá vnímavá žena, která dokáže zharmonizovat duši i tělo. A přípravky, bez kterých se dnes neobejdu. Děkuji, Energy.

Tatiana KLEIMANOVÁ, Martin

Miluji malé děti

Chtěla bych se s vámi všemi podělit o zkušenosti, ke kterým mě přivedla moje láska k dětem, obzvláště k miminkům a batolatům. Vždy jsem měla touhu naučit se těmto malým bezmocným stvořením pomoci. Dnes mohu říci, že se mi to daří.

Mohu vám vyprávět o dnes sedmiletém chlapci, který trpí diabetes mellitus I. stupně. Od svých necelých tří let měl problémy s příjmem jakékoli potravy. I po nasazení léčby inzulinem nebyl jeho život nijak lehký. Vážil velmi málo, nechtěl téměř nic jíst a neprospíval jako jeho vrstevníci. Těžko komunikoval, neudržel příbor a nechodil ani na procházky. Když přišli s maminkou na měření Supertronicem, jen si sedl a ani nic neříkal. Nebyly mu ještě tři roky. Všechny naměřené hodnoty měl velice nízké, jen schopnost imunitního systému se ukazovala být ještě dost silná. Dala jsem mu Vironal, Fytomineral a Droserin. Pak mi přišel během pěti měsíců vyprávět básničku. Přidali jsme ještě na střídání Gynex a za dalších pár měsíců už na mě pokřikoval ze zahrady, kde dováděl s maminkou, “ahoj teto”. V této kombinaci pokračují dodnes a jeho krevní testy mají dokonce hodnoty jako u zdravého dítěte. Má za sebou první třídu a je stejně vyspělý jako jeho spolužáci. Vím, že diabetes je onemocnění složité a velice individuální, ale zkušenost mi ukázala, že je možné těmto dětem aspoň trochu pomoci.

Ve druhém případě pomáhal Droserin s Protektinem utišit pláč miminka. Malá dcerka mého příbuzného se narodila jako zdravá a krásná holčička. Po příchodu domů z porodnice ale stále plakala. Přes den ji trápily “větry” a často se pokakala. Místo mýdla a všech šamponů a krémů na opruzeniny jsem doporučila Droserin do koupele a na potírání opruzenin, i na mytí hlavičky. Na oblast žaludku a jater pak nanášet jednou denně Protektin – do tří dnů bylo po pláči. Maličká se měla čile k světu. Dnes jí jsou čtyři měsíce, otáčí se ze zad na bříško a nejraději by seděla.

Za pomoc s dětským ekzémem, špatným příjmem potravy a nadměrnou hubeností musím poděkovat za několik batolat Protektinu a Regalenu. Ze všech příběhů uvedu jeden mně nejbližší, z vedlejší vesnice. Tehdy osmnáctiměsíční chlapeček s ekzémem, tenoučkýma nožičkama a ručičkama, přišel s maminkou po déletrvající neúspěšné léčbě různými mastmi. Dvě kapky Regalenu a koupání, sprchování a potírání Protektinem přineslo své výsledky. Nejenom že se vyrážky nadobro ztratily, ale i tělíčko doplnilo své nedostatky. Z hyperaktivního batolete je příjemný čtyřletý klučík.

Vlastimila HUSÁROVÁ, Dobrá Voda u Českých Budějovic


Děkuji Energy za pomoc!

Před třemi týdny jsem se dostala do velmi ošemetného zdravotního problému. Vezmu to hezky od začátku. Již 23 let mám na nohách křečové žíly. Že bych neměla tahat těžká břemena, rozvážet po zahradě kolečkem vlhkou hlínu a už vůbec ne provozovat ryze mužskou práci, to vím, ale když nejsou lidi…

Měla jsem odjet na dovolenou na Krétu, a tak jsem si řekla, že to všechno zvládnu a pak si tam odpočinu. No, opravdu jsem odpočívala. Žádné koupání v moři atd. Do letadla jsem šla s pořádným zánětem žil a druhý den pobytu vyděšeně koukám na bércový vřed u kotníku. S sebou jsem naštěstí měla zázračný Artrin, kterým jsem raději častěji než méně mazala celé bolavé nohy, a do otevřené rány jsem kapala Audiron – též raději častěji než méně, z hrůzy před infekcí.

Po 20 dnech léčení Artrinem a Audironem není po zánětu ani stopa, rána je uzavřená. Dnes jsem si pro změnu koupila Celitin a Korolen na doléčení. Moje kamarádka, která se mnou cestovala, měla děs v očích při pohledu na mou nohu a neustále mě posílala k doktorovi.

Já jsem ale věřila, že s Energy tenhle zdravotní průšvih zvládnu! Děkuji, Energy medicíno, že jsi! Vaše věrná zákaznice

Eva CILICHOVÁ, Praha


A PŘECE POMÁHÁ

Přípravky Energy užívá moje rodina již několik let. V loňském roce jsem měla problémy s klouby, zánět dásní a urologické obtíže – časté nutkání na močení, pálení a řezání při močení. Sonografické vyšetření odhalilo v močovém měchýři hyperechogenní ložisko o velikosti 3–6 mm a konkrement.

Urolog mi odporučil cystoskopii začátkem září. Na návrh jednoho mého známého jsem začala užívat kombinaci přípravků Renol – Artrin, přitom jsem denně vypila velké množství bylinkového a urologického čaje a odvaru z řepíku lékařského. Na plánovanou cystoskopii jsem šla až koncem listopadu. Byla jsem překvapená, a se mnou i urolog.

Nebylo totiž třeba vykonat žádný zákrok, ložisko zmizelo a spolu s ním i usazeniny. Od té doby užíváme a vyzkoušeli jsme skoro všechny přípravky Energy. Na bolavé klouby a kolena bioinformační krém Artrin, koupelové soli Biotermal a Balneol. Korolen, Ruticelit, Celitin a Vitamarin zabraly u mého manžela po cévní mozkové příhodě – měl dlouho vysoký krevní tlak a cholesterol. S radostí mohu konstatovat, že všechny přípravky Energy jsou vynikající! Doporučuji každému vyzkoušet je.

Gizela KISSOVÁ, Pribeta

VŠI SPOLEHLIVĚ ODSTRANIL SPIRON

Moje dcera přišla s tím, že ji svědí hlava, a podezření, že by mohla mít vši, se po prohlídce vlasů potvrdilo. Věděla jsem, že bude časově náročné jí hnidy z dlouhých vlasů dostat, ale zase mě povzbudila myšlenka, že se živými zvířátky “zatočí” účinný přípravek z lékárny. Zakoupila jsem francouzský přípravek na chemické bázi, který měl parazity zaručeně zlikvidovat.

Dvě odvšivovací kúry, které proběhly v rozmezí 8–10 dní, vůbec nezabraly, naopak se vši ještě více rozmnožily. Celá zoufalá jsem začala hledat informace na internetu, kde mě zaujal článek o éterických olejích, které parazity udusí. Napadlo mě, že Spiron také obsahuje éterické oleje, a tak jsem nelenila a sprej použila.

Nastříkala jsem dceři Spiron pečlivě jak na pokožku hlavy, tak i do vlasů, a poté je zabalila na dvě hodiny do igelitové tašky a čekala jsem, jak tento pokus dopadne. Možná by stačila i kratší doba zábalu, ale nechtěla jsem již nic riskovat! Po dvou hodinách jsem nad vanou dceři zábal sundala a nestačila jsem se divit, co mrtvých “vešek” začalo vypadávat.

Pak jsem vzala hřeben všiváček a vlasy nad vanou vyčesala. Po umytí vlasů jsem ještě několik dní vlasy kontrolovala, jestli na nich nejsou nakladené nové hnidy, naštěstí jsem nic nenašla. Díky mému pokusu má Spiron další využití, které vřele doporučuji. Zato chemickou proceduru nikoliv – nejen díky časové náročnosti, ale i z toho důvodu, že vši si časem na přípravky zvyknou a vesele se pak množí dál.

Chemické výpary ze šamponu i samotný šampon nejsou bezpečné ani pro dítě, ani pro ošetřujícího – v koupelně jsem z nich i přes stálé větrání málem padla!

Marcela MAŘÁKOVÁ, Semice

 
REGALEN POMÁHÁ I ZA OCEÁNEM

Dovolte, abych vás seznámil s kazuistikou, kterou mi zprostředkovala jedna má pacientka. Její sestřenice žije dlouhodobě v Mexiku, kde je provdaná. Její manžel onemocněl v roce 1986 infekční žloutenkou typu C.

Přes intenzivní léčbu včetně injekcí interferonu – asi v roce 1990 – docházelo k postupnému zhoršení stavu a přechodu v jaterní cirhózu. Pacient pravidelně užíval přípravky s obsahem ostropestřce mariánského, ale i tak cirhóza pokračovala, rozvinuly se jícnové varixy, které ohrožují nemocného v případě krvácení z těchto varixů na životě. Ke krvácení v tomto případě skutečně došlo a pacient byl opakovaně léčen na jednotce intenzivní péče. Prognóza nemoci v takovémto stadiu je velice špatná.

Okolo roku 2000 mu moje pacientka poslala k vyzkoušení Regalen, který kromě ostropestřce obsahuje i řadu dalších bylin a bioinformace prospěšné při jaterních onemocněních. Krvácení z jícnových varixů ustalo, jaterní testy se zlepšily, i když v takovéto pokročilé fázi normální nikdy nebudou.

Dotyčný užívá Regalen pravidelně dodnes; od doby, kdy byl uveden na trh Cytosan, v kombinaci s ním. Za celou dobu nedošlo ke krvácení z jícnových varixů – dá se říci, že se nemoc stabilizovala.

Bez nadsázky můžeme konstatovat, že Regalen tomuto pacientovi zachránil život. Již opakovaně jsem se přesvědčil, že jeho účinky u hepatitidy typu C jsou výjimečné.

MUDr. Vojtěch TOGNER

“DRAK” PRODLOUŽIL ŽIVOT NAŠEMU PEJSKOVI

Název, který jsem zvolila, může být poněkud zavádějící, a proto jej raději ihned uvedu na pravou míru. Slovem “Drak” zde nemíním bájné pohádkové zvíře, ale zkratku, kterou jsme si u nás – a určitě nejen u nás doma – vytvořili pro Drags Imun.

To, že ento prostředek má skutečně “grády”, jsem si ověřila především na svém pejskovi, kterému o nějaký čas prodloužil život po neúspěšné operaci. Když mu začala “bobtnat” rána na zadním běhu a tekl mu z ní hnis, bylo nám doporučeno, abychom ránu proplachovali klasickou dezinfekcí.

To ovšem nepomáhalo a nemělo žádný efekt. Řekli jsme si, že vyzkoušíme něco silnějšího, co je také dezinfekční a stahující a co nám pomůže zbavit se toho, co po operaci způsobilo hnisání. Začali jsme klasickou dezinfekci střídat a každý druhý den jsme do injekční stříkačky nabrali dávku “Draka”, s jehož pomocí jsme proplachovali ranku na noze, z níž jsme vytlačovali hnis.

Už jsme nedoufali, že bychom z rány ještě něco “vyndali”, ale asi po deseti dnech střídavých výplachů se nám k našemu velkému překvapení podařilo vytlačit zhrudkovatělé kusy nějakých zbytků, které vypadaly jako napůl rozložená papírová utěrka, a rána přestala vydávat “agresivní” zápach.

Postupně jsme zjistili, že tento přípravek můžeme využít nejen jako vnitřní i vnější dezinfekci při různých příležitostech, ať už šlo o chřipku nebo bolesti břicha, ale také pro kosmetické účely místo přírodního pealingu. Stačí rozetřít kapku přípravku s vodou a vytvořit “mýdlovou pěnu”, kterou potom naneseme na opláchnutou tvář. Pozor!

Nezapomeňte se následně, dejme tomu po deseti minutách, dobře umýt vodou, aby se vám nestalo to, co mně, a nevydali jste se v plen široké veřejnosti s flekatým červeným obličejem umazaným od “dračího” přípravku .

Mgr. Renáta PEKAŘOVÁ, Ostrava

GREPOFIT DOPORUČUJI

Je ještě zima, stále slyšíme, jak řady dětí i dospělých ničí a vyřazuje ze života chřipka. Ty zprávy na zdravého člověka působí jako memento nebo strašák. Zvykli jsme si to přijímat jako realitu, zvlášť když na nás dolehne. Snažíme se o prevenci každý po svém. A když to přijde – hup do léků, které jinak nemusíme, nebo je nesnášíme, nebo… I já patřím mezi tyto lidi.

A proto jsem hledala něco, co mne i při nemoci ještě víc nezničí (žaludek), z čeho se nebudu muset po ukončení nemoci ještě nějaký čas dávat do pořádku. Jsem v Energy jen krátký čas, účinnost některých přípravků ale již mohu potvrdit.

I když mne nepotkala pravá chřipka, nachlazení to bylo, a ne malé. Velmi mi pomohl Grepofit (dávkování mi doporučila vedoucí Klubu Energy v Uherském Brodě paní Karská), který ze mne vytáhl vše, co do těla nepatří, formou šetrnější než klasické prášky, při chuti do jídla i do života. Mohu ho jen doporučit; při jeho užívání je důležité pít dostatek tekutin.

M. K., Uherský Brod

PŘÍRODA UKÁZALA SVOJI DOBROTIVOST

Každá návštěva klientů v Klubu Energy je pro mne pozitivní zkušeností. Pravidelným návštěvníkem našeho Klubu je pan Hako z Porúbky u Sobraniec. Na moji otázku, který z přípravků je jeho nejoblíbenější, mi jednoznačně odpověděl: Audiron. S jeho souhlasem vám chci přiblížit, jak silnou moc má taková malá lahvička našeho produktu Energy.

Po častých opakovaných zánětech v uších se zdravotní stav pana Haka tak zhoršil, že musel pravidelně navštěvovat ušní a krční oddělení a byl často hospitalizován. Problémy byly takového charakteru, že mu loupalo, praskalo a píchalo v uších, bolela ho z toho hlava a vznikaly otoky uvnitř uší i zvenku. Zhoršila se jeho citlivost na zvuk.

Stačilo, aby někdo silněji bouchl. Bylo to neskutečně nepříjemné, protože byl zaměstnán na pracovišti s hlučným prostředím. Doma stačilo, když zaštěkal pes. “Nemáte představu o tom, jaký jsem měl vztah k motorkářům s hlučnými výfuky,” hovoří pan Hako o svých obtížích. “Stačilo však objevit Audiron, který se stal mým společníkem, a všechny uvedené těžkosti pominuly.”

Nyní jej klient užívá už jen v době, kdy se objeví příznaky – a obtíže za 2–3 dny odezní. Audiron využívá i k vytírání nosní dutiny při příznacích nachlazení. “V naší rodině užíváme i jiné přípravky Energy, ale Audiron má u mne čestné místo,” tvrdí pan Hako. Jeho syn měl nedávno těžkou havárii s komplikovanou zlomeninou nohy. “Hned od začátku jsme na hojení ran a jizev používali Ruticelit, jizva se krásně zahojila.

Potom přišel na řadu Skeletin, který synovi umožnil vstát z vozíku o měsíc dříve, než se všeobecně doporučuje,” pokračuje náš klient s dalšími pozitivními zkušenostmi. A na závěr pan Hako dodává: “Dali jsme příležitost přírodě ukázat její dobrotivost v lidském těle cestou přípravků Energy. Věřte, stojí to za to.” O tyto vzácné zkušenosti jsem se s vámi ráda podělila.

Nina KENDEREŠOVÁ, KE Michalovce

Měsíc únor asi v každém z nás vyvolává představu mrazivého a zasněženého počasí. Ve mně probouzí i příjemné pocity spojené s plesovou sezonou, která je v plném proudu. Pánové mi jistě dají za pravdu, že na toto období se nejvíc těší dámy. Vždyť která z nás by nechtěla navštívit salon krásy a obléci si večerní róbu – zkrátka stát se Popelkou.

Z této nádherné euforie mě pár dní před dlouho očekávanou událostí “vytrhla” viróza. Vzbudila jsem se s intenzivními bolestmi v rukou, nohou, kloubech, no zkrátka nebylo místa na těle, které by mě nebolelo; a to nemluvím o vysokých teplotách, ucpaném nose a dalších nepříjemných doprovodných příznacích.

Už jsem se pomalu rozloučila s myšlenkou, že půjdu na ples. Tehdy jsem si vzpomněla na paní doktorku Čechovou, která doporučovala na jednom ze zajímavých setkání v Klubu Energy “koňské dávky” Vironalu. Hned jsem poslala manžela, aby mi koupil “zázračnou” lahvičku Vironalu, Spiron a Droserin.

Užívala jsem dávky Vironalu doporučené paní doktorkou 3x denně, půl hodiny před jídlem. Před použitím jsem lahvičku důkladně protřepala, a při tom jsem pozitivně myslela na jeho účinky. Současně jsem si natírala Droserinem čelo, oblast vedlejších nosních dutin a lícních kostí, hrdlo a lymfatické uzliny. Spiron jsem si nastříkala na kapesník a pravidelně ho inhalovala.

Tato směs nejčistších přírodních silic a bioinformací měla přímo zázračný účinek. Nejen že jsem mohla volně dýchat a klidně spát, ale vytvořila jsem i příjemnou atmosféru a osvěžení vzduchu v celé místnosti, celkově se uklidnila a minimalizovala bolesti hlavy. Po třech dnech užívání uvedených přípravků teploty ustoupily, nepříjemné bolesti a doprovodné příznaky se vytratily a já pocítila příliv nové energie.

Postupně jsem dávku Vironalu snižovala. Chtěla bych zdůraznit, že je velmi důležité dodržovat pitný režim! Díky přípravkům Energy jsem byla opět v duševní i tělesné rovnováze a už nic nenarušilo krásný večer, na který jsem se tak dlouho těšila.

Doporučuji proto každému z vlastní zkušenosti, aby měl po ruce, hlavně v podzimních měsících, zmíněné produkty, a předešel tak nepříjemným virovým onemocněním – přírodní cestou.

Mgr. PRÍHODOVÁ, KE Prešov

STŘÍPKY Z ENERGY PORADNY

Do poradny přišla 30letá žena, která již dříve užívala podle svého výběru postupně Cytosan, Regalen, Renol a Gynex, ale přetrvávaly u ní problémy s únavou, malátností, nesoustředěností, poruchami trávení a průjmovou stolicí. Kromě toho měla výrazný ekzém na tváři. Po přeměření Supertronicem byl vytestován Drags imun, doporučené dávkování 1x denně 9 kapek spolu s Korolenem – ten 2x denně po 5 kapkách. Jako každého i ji jsem upozornila na možné přechodné zhoršení stavu pokožky na tváři anebo jiné reverzní reakce. Po dvou třítýdenních kúrách klientka při kontrole uvedla, že průjem se již neobjevuje, zlepšila se soustředěnost v práci. Ekzém na tváři se podle jejích slov v prvním týdnu velmi zhoršil, jeden den měla i zvýšenou teplotu, ale po pár dnech jakoby lusknutím prstů – jak to přišlo, tak to i odešlo. Měla vysoké hodnoty v bodě žlučníku a pankreatu, byl vytestován a doporučen Regalen 2x denně 5 kapek, dále pak vynechat sladkosti a zvýšení pitného režimu za pomoci 9 kapek Fytomineralu v 1,5 litru vody. Při další kontrole po 2 měsících neudávala už žádné z uvedených potíží.


Padesátiletá žena po hysterektomii (odnětí dělohy) trpěla problémy typickými pro menopauzu, návaly pocení, nespavostí, vyčerpaností až depresemi. Po přeměření Supertronicem (hodnoty téměř ve všech kontrolních bodech 10–40) byl vytestován Gynex, užívání 3x denně 5 kapek po dvou kúrách. Po kontrole nastalo výrazné zlepšení kvality spánku, snížení počtu a intenzity návalů pocení, ale klientka si stěžovala na bolesti v pravém podžebří, levé kyčli a na zácpu (stolice 1x za 2–3 dny). Vytestován byl opět Gynex, ale i Regalen: doporučené dávkování: Gynex 2x denně 5 kapek, Regalen 1x denně 5 kapek. Asi po 3 dnech se paní telefonicky ozvala, že bolesti v pravém podžebří se zhoršily. Dohodly jsme se na snížení dávek Regalenu na 2 kapky za den. Problémy ustoupily a při následující kontrole byly hodnoty v kontrolních měrných bodech na všech meridiánech téměř optimální. Bolesti v oblasti jater vymizely úplně, bolesti v kloubu byly občasné, návaly se zredukovaly na 1 za den, spala velmi dobře a celkový stav uváděla jako velmi dobrý – i co se týká psychiky.

Alena MEDLENOVÁ, KE Prievidza

UŽ ZASE SKÁČU PŘES PŘEKÁŽKY

Ahoj lidi, tak se na mě podívejte – jsem devítiletý valach a baví mě skákat přes překážky. Ještě vloni jsem bez problémů skákal skoro každý týden na parkurových závodech. Rád se vytahuji před ostatními koňmi, tak se moc snažím, abych skákal vysoko a nic neshodil.

Moc jsem se těšil, až po zimě přijde jaro a zase budeme jezdit po závodech a skočím ještě výše než předešlý rok. Jenže rok začal nějak divně. Bolely mě pořád nohy. Znáte to, když bolí nohy, nikam se nechce chodit, natož skákat. Vás bolí dvě nohy a mě bolely hned čtyři. Byl jsem smutný, ani jsem si nehrál ve výběhu – a že jsem to jindy uměl vždycky rozparádit. Všechny koně jsem vyprovokoval k honičce.

Pak jsem byl u doktora, ten mi posvítil na nohy, všichni se dívali na nějaké obrázky, kroutili hlavami a říkali nějaké slovo, které jsem ještě neslyšel – osteoporóza. Pak jsem zaslechl, že už skákat nebudu, a byl jsem ještě smutnější. Jednoho dne přinesla moje majitelka kbelík s teplou vodou, a ta nádherně voněla bahnem.

Hned bych se celý vyválel, ale byl jsem zvědav, co se bude dít. Dala mi obklady z bahenní lázně na všechny čtyři. Celou noc jsem měl nohy od kopyt až ke kolenu v teple a ráno – světe, div se! Nohy nebolely!

Bylo mi zase do skoku. Tak mám aspoň třikrát v týdnu na noc své teplé ponožky s vůní bahna a všem kobylkám na závodech mohu ukázat, jaký jsem skokan. A co mi to vlastně dávali? Také mě to zajímalo, číst neumím, ale vždycky říkali: ten Balneol tě postaví na nohy. Radím vám, zkuste to lidi!

Jana KROČILOVÁ, KE Blížejov

NEPŘÍJEMNÁ OBTÍŽ ZAŽEHNÁNA

Z letní návštěvy u známých na zahradě s bazénem jsem si bohužel odnesla domů nejen příjemné zážitky, ale i poševní mykózu s nepříjemným svědivým výtokem. Vzhledem k tomu, že za léta úspěšné spolupráce ve mně nejen narostla plná důvěra ve výrobky Energy, ale také se prudce snížila ochota řešit cokoliv klasickými medikamenty, rozhlédla jsem se po domácnosti, co by mi tak mohlo pomoci. Kombinací znalostí a intuice jsem vybrala krém Cytovital, který jsem si několikrát denně nanášela přímo do pochvy.

Již během prvního dne přešlo úporné svědění a po dalších dvou dnech bylo i po výtoku. V léčbě jsem pro jistotu pokračovala ve snížené míře ještě několik dní a poté jsem úplně v pořádku odjela na dovolenou, s Cytovitalem jen tak pro všechny případy, které ovšem bohudík nenastaly.

Vzhledem k tomu, že klasické čípky z lékárny, které se v těchto situacích běžně používají, také udávají účinek do třech dnů, je použití Energy krému nejen stejně rychlé, ale i levnější: krém už máte doma nebo při koupi nového rozhodně nevypotřebujete celý – a navíc je k intimním partiím rozhodně šetrnější.

Takže pokud bych se někdy znovu dostala do podobné situace, rozhodně nebudu váhat.

Mgr. Jaroslava KODÝTKOVÁ, Liberec

SPIRON JE PRO MĚ ZKRÁTKA DŮLEŽITÝ

Ledaskomu se stane, že pro Energy zahoří celým svým srdcem, a tyto výrobky se pak stanou nedílnou součástí jeho každodenního života. Užívá je intuitivně podle momentální potřeby, střídá, kombinuje a experimentuje.

Zpříjemňuje si tak života pečuje o své zdraví přírodním přirozeným způsobem. I mně se to stalo. Je ovšem jeden přípravek, který jsem si oblíbila přednostně. Mám jich doma dokonce hned několik. V každé místnosti jeden, jeden na chatě a jeden vozím všude s sebou. Tím přípravkem je Spiron, je pro mne důležitý.

Spiron používám opravdu každý den. Představuje pro mě mimořádně všestranný způsob, jak vyřešit řadu nepříznivých situací, které mě chtě nechtě každodenně potkávají. Ráno i večer využívám té skvělé vůně, abych osvěžila vzduch, když se domovem náhodou rozline nějaký nelibý pach (třeba z kočičí toalety) nebo prostě když tak nějak ztěžkne vzduch. Spiron vrátí tu čerstvou vůni, pocit čistoty (však má také antibakteriální účinky), příjemnou atmosféru, no zkrátka vůni domova.

Někdy ho používám, abych si ochránila anebo očistila auru, a když je toho na mě vážně příliš, postříkám se Spironem úplně celá a ještě přidám zvýšenou dávku na temeno hlavy. Mám zato, že tak obnovuje a projasňuje moje vědomí, schopnost být vědomě tady a teď. Každopádně mě to uklidňuje. Zklidňujícího účinku Spironu využívám také před spaním pro lepší usínání.

Lze jím také ošetřit všechna drobná povrchová zranění, zvláště pak čerstvé řezné rány, které má schopnost “slepovat” v okamžiku do původního stavu. Působí antisepticky a hojivě. Takže když mě naše kočka nedopatřením škrábne (a tyhle škrábance se někdy hojí opravu dlouho), mám po ruce ihned účinný protijed. Stříkám ho také na kožní záděrky, zanícené pupínky a když není v dohledu voda a mýdlo (třeba na procházce), myji si s ním ruce.

Spiron je také výborný pro naše malé miminko jako účinná ochrana proti infekci a nachlazení, když je venku nevlídno. Spiron likviduje všechny choroboplodné zárodky, které by mohly být původcem nákazy a zároveň zlepšuje dýchání.

Mám zato, že kombinace éterických olejů Spironu opravdu krásně voní, ale najdou se i tací, kteří ho považují spíš za bojový plyn než parfém. Ani to ale není na škodu. Pokud si chci takové lidi držet od těla, zahalím se jednoduše do oblaku spironových výparů a cítím se za tou voňavou stěnou v bezpečí.

Spiron si mě zkrátka získal, trpím na něj, nedám na něj dopustit. Řekla bych dokonce, že jsem na něm tak nějak dobrovolně závislá.

Mgr. Tereza VIKTOROVÁ

BOLESTI KLOUBŮ V DOSPÍVÁNÍ

Na poradně jsme při měření EAV řešili velké bolesti kotníků a kolen u 16letého chlapce, který velmi rychle vyrostl. Měří 185 cm a růst stále pokračuje. Hraje závodně basketbal a tréninky jsou velmi fyzicky náročné. Bolest byla hodně intenzivní a bránila mu podávat při sportu maximální výkon. Začal užívat Skeletin a Vitamarin. Již po dvou týdnech užívání bolesti kloubů ustoupily.

NOČNÍ POMOČOVÁNÍ

Na diagnostiku EAV Supertronicem přišla maminka s pětiletou holčičkou. Holčička trpěla nočním pomočováním a zároveň se jí nedokonale vyprazdňoval močový měchýř, moč v něm zůstávala. Na urologii doporučovali rozšířit močovou trubici operativně. Nasadili jsme přípravek Renol a krém Artrin. Mamince jsem poradila, aby Artrin nanášela holčičce každé ráno a večer na oblast beder a zároveň jej aplikovala pomocí jemné masáže na plosky nohou. Kromě působení bylin obsažených v krému bylo vhodné využít i příznivého účinku samotné masáže a pocitu péče, který maminka svému třetímu dítěti takto mohla dopřát. Po měsíci k velké radosti všech noční pomočování zmizelo. Na urologii byla provedena kontrola pomocí ultrazvuku – vše bylo v pořádku a holčička nemusela operaci absolvovat.

Vlasta STRACHOTOVÁ, KE Ostrava


S PORUCHAMI SLUCHU SI ENERGY SKVĚLE PORADÍ NEJEN VE STÁŘÍ

Sluchová ztráta může postihnout každého z nás, již dávno se netýká jen starší generace. Časté záněty v oblasti středního ucha, infekční nemoci, virózy (příušnice, pásový opar, bakteriální infekce aj.) mohou sluch ohrozit.

Existuje celá řada chemických látek, které poškozují sluch – například jinak užitečná antibiotika, těžké kovy, tuková rozpouštědla. Mnohé z těchto látek pronikají do tkání, obecně poškozují nervovou soustavu a může dojít k poškození vnitřního ucha.
K vážnému poškození sluchu dojde i vlivem nadměrného hluku, například hlasitým poslechem hudby především oblíbených walkmanů!

Právě produkty Energy jsou skvělé i v případě sluchových problémů.

Po oboustranné ušní operaci nosím již 18 let sluchadlo. Po zkušenosti s Audironem v kombinaci s Artrinem už nemusím s každou bolestí ucha běhat na ORL. Na vatovou tyčinku nakapu Audiron a několikrát denně vytřu ucho.

Okolí ucha potřu Artrinem a při nachlazení si jím namažu celý obličej, hlavně nosní a čelní dutiny. Bolesti nebo otoky uší zmizí do několika hodin, maximálně do jednoho dne. Obyčejná rýma je totiž pro každého nedoslýchavého dost problematická, protože se sluch i přes použití sluchadla zhorší. Ze všech produktů Energy u mě jednoznačně “vyhrává” Artrin – je to naše rodinná první pomoc na všechny neduhy.

Rovněž ušní šelest, tinnitus (trvalé zvonění, pískání či hučení v jednom nebo obou uších), který mi dlouhá léta svou intenzitou a nepřetržitým projevem velice znepříjemňoval život, je díky produktům Energy minulostí. Léčba tinnitu metodami klasické medicíny u mne nezabírala, ale kombinace Audironu a Celitinu ano.

V levém uchu tinnitus zcela zmizel a v pravém uchu se výrazně zeslabil a již není mým stálým “společníkem” dnem i nocí.

Všem svým kamarádkám – maminkám dětí – jsem také doporučila Audiron. Děti jsou často náchylné k zánětu středního ucha, kdy následuje návštěva ORL a končí to pícháním zánětu středouší.

To samozřejmě do budoucna ohrožuje kvalitu sluchu dítěte a často má za následek zhoršení sluchu. Sluchadlo je sice skvělý pomocník, ale sluch nikdy zcela nenahradí. Bolesti oušek jsou u některých dětí běžné i několikrát v měsíci, díky Audironu už ale neberou antibiotika a při jeho preventivním používání nejsou záněty tak časté.

V současné době pracuji v Poradenském centru pro neslyšící a nedoslýchavé v Domažlicích, kde poskytujeme sociální služby sluchově postiženým osobám s různým druhem a stupněm sluchového postižení.

Facebook


Kontaktní formulář

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy, kdy nemůžeme reagovat na dotazy do poradny z důvodu, že není uvedena emailová adresa nebo je vyplněna nesprávně, doporučujeme vyplnit také kolonku telefonní číslo. Pomůžete nám tak ke zkvalitnění komunikace a k Vaší spokojenosti.

Děkujeme

Otevírací doba KE Šumperk


 
Pondělí        9:00 - 14:00
   Úterý         14:00 - 17:00
 
Středa          9:00 - 17:00
  Čtvrtek      14:00 - 18:00


Kde nás najdete

 Hlavní třída 13
 (Slovanský dům 1.patro)
 Šumperk

Akce

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.000 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času. 

E-shop

Produkty firmy Energy i jiné najdete v tomto e-shopu: prirodniprodukty.cz


Novinky

Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2011 - 2018 Klub Energy Šumperk