Vítejte v Klubu ENERGY

Vítáme Vás na internetových stránkách Klubu Energy Šumperk! Na těchto stránkách se můžete dozvědět vše ohledně filosofie a výrobcích firmy Energy, naleznete zde program našeho KE a také některé služby, které jsou ve stálé nabídce KE Šumperk a KC ZÁBŘEH.

Registrace do Klubu Energy

Zaregistrujte se do Klubu Energy! Získáte tím možnost nakupovat produkty Energy za velkoobchodní ceny, 10x za rok časopis o zdraví - Vitae zdarma a mnoho dalších výhod.

Podmínky registrace Vám zašleme na Váš email.

Registrace Vás k ničemu nezavazuje, takže nejste povinni k žádným dalším nákupům. Líbí - li se Vám ovšem produkty firmy Energy, její filosofie a zajímáte- li se o zdravý životní styl, vřele Vám možnost registrace spojené s dalšími výhodnými nákupy doporučujeme.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese: celomed@email.cz nebo prostřenictvím níže uvedeného registračního formuláře. Rádi Vám poskytneme další informace nebo pomůžeme s objednávkou!

Formulář pro zaregistrování do klubu:
Jméno:
Přijmení:
Ulice:
Město:
PSČ:

Kontaktní formulář

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy, kdy nemůžeme reagovat na dotazy do poradny z důvodu, že není uvedena emailová adresa nebo je vyplněna nesprávně, doporučujeme vyplnit také kolonku telefonní číslo. Pomůžete nám tak ke zkvalitnění komunikace a k Vaší spokojenosti.

Otevírací doba KE Šumperk

Pondělí        9:00 - 14:00
   Úterý         14:00 - 17:00

Středa          9:00 - 17:00
  Čtvrtek      14:00 - 18:00

Hlavní třída 13
 (Slovanský dům 1.patro)
 Šumperk

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.000 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času.

E-shop

Produkty firmy Energy i jiné najdete v tomto e-shopu: prirodniprodukty.cz

Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server