Vítejte v Klubu ENERGY

Vítáme Vás na internetových stránkách Klubu Energy Šumperk! Na těchto stránkách se můžete dozvědět vše ohledně filosofie a výrobcích firmy Energy, naleznete zde program našeho KE a také některé služby, které jsou ve stálé nabídce KE Šumperk a KC ZÁBŘEH.

MĚŘENÍ STÁŘÍ CÉV

 

JAPONSKÝM PŘÍSTROJEM

 

VASERA

 

Využijte unikátní možnost a přijďte si k nám změřit stáří Vašich cév. Vyšetření trvá jen 10 minut a je naprosto bezbolestné. Díky němu můžete odhalit, že biologický věk Vašich cév je mnohem vyšší než Váš skutečný věk a hrozí Vám proto zvýšené riziko aterosklerózy (kornatění tepen).

 

Za pomoci včasné diagnostiky srdečně - cévních onemocnění tímto přístrojem tedy můžete předejít infarktu nebo mrtvici a zlepšit Váš nepříznivý zdravotní stav, dokud je to ještě možné. Přístroj lze také využít pro objektivní sledování účinnosti již zavedené léčby.

 

 

Pro objednávku nebo více informací pište na celomed@email.cz nebo volejte na 583 415 220 či 731 236 549.

 

Cena vyšetření je 500 Kč

Facebook


Kontaktní formulář

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy, kdy nemůžeme reagovat na dotazy do poradny z důvodu, že není uvedena emailová adresa nebo je vyplněna nesprávně, doporučujeme vyplnit také kolonku telefonní číslo. Pomůžete nám tak ke zkvalitnění komunikace a k Vaší spokojenosti.

Děkujeme

Otevírací doba KE Šumperk


 
Pondělí        9:00 - 14:00
   Úterý         14:00 - 17:00
 
Středa          9:00 - 17:00
  Čtvrtek      14:00 - 18:00


Kde nás najdete

 Hlavní třída 13
 (Slovanský dům 1.patro)
 Šumperk

Akce

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.000 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času. 

E-shop

Produkty firmy Energy i jiné najdete v tomto e-shopu: prirodniprodukty.cz


Novinky

Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2011 - 2018 Klub Energy Šumperk