Vítejte v Klubu ENERGY

Vítáme Vás na internetových stránkách Klubu Energy Šumperk! Na těchto stránkách se můžete dozvědět vše ohledně filosofie a výrobcích firmy Energy, naleznete zde program našeho KE a také některé služby, které jsou ve stálé nabídce KE Šumperk a KC ZÁBŘEH.

 -   p. Iveta Pleyerová - objednat se lze prostřednictvím telefonického kontaktu na čísle 723 913 283 nebo  731 737 545  př.

na emailu:    masaze.pleyerova@seznam.cz

        nebo:  klubenergy@seznam.cz.

 

SHIATSU - p. Dohnal - objednat se lze prostřednictvím tel.kontaktu na čísle 774 236 191

 

--------------------------------------------------

 

NOVINKA -Detoxikační kúra speciální solí s bylinným extraktem, provádí se v oblasti páteře. Ošetření s následnou péčí a masáží asi 60 min. 600,-.

Masáž lávovými kameny - asi 60 min., záda a nohy ze zadu v ceně 550,- - 700,-.

INTUITIVNÍ MASÁŽ -energetická, metamorfní, harmonizační čakrová, tlaková, uvolňující masáž, šitá právě Vám na míru! Vhodné pro ženy i muže.

Masáž v délce 1 hod.za 550,-. 

VÁNEK - Jemná uvolňující energetická masáž s použitím peří, šátků, oleje a jemných doteků - neopakovatelný zážitek pro rozvinutí Vašich smyslů....Vhodné pro ženy i muže.

Celotělová masáž v délce 1,5 hod. za 1.200,-

Celotělová masáž- Vánek extra v délce asi 2 hod. za 1.800,-.

 

Dále nabízíme:

- Energy masáže

- Sportovní,rekondiční a regenerační masáže

- Baňkování

- Relaxační masáže nohou

- Dornova metoda 

- Manuální lymfatická masáž

- Detoxikační medové masáže 

- Metamorfní techniky - Motýlí masáž

- Balneo terapie

- Lávové kameny - masáž

Ceny masáží se pohybují od 270,- / hod.. do 750,- / hod. dle vybrané metody.

------------------------------

RELAXAČNÍ MASÁŽE vhodné pro ženy i muže:

-Růžovo-čokoládový relax

-Vůně dálek - Thajsko,Pozdrav z Mrtvého moře

-Neodolatelná vůně kávy

-Masáž s vůní vanilky

V ceně asi 1 hod. ošetření je peeling solí,masáž, zábal a závěrečná péče.

Ceny se pohybují od 550,- do 700,- dle vybrané metody a materiálu .


 Možnost vystavení DÁRKOVÉHO POUKAZUa platba přes účet .

 - poukaz bude zaslán na Váš email,nebo může být vyzvedenut na KE Šumperk.

- pokud budete chtít využít platbu přes účet,číslo účtu Vám bude sděleno na dotaz.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Manuální lymfatická masáž

 -masáž je vhodná pro každého ,kdo trpí na otoky obličeje,nohou,zadržování tekutin v těle,časté migrény,zhoršující se celulitidu,celkově oslabenou imunitu,vrozeným postižením lymfatického systému.Je vhodná při jarní detoxikaci organismu,úpravě krevní nedostatečnosti,jako drenáž otoků po úrazech,při revmatických otocích,zpevnění podkoží,zpomalení procesu stárnutí,odstranění kruhů pod očima....

Při manuální lymfatické masáži dochází prostřednictvím jemných doteků a jemného tlaku ke stimulaci lymfatického systému těla. Rytmus,směr,počet a přítlak doteků je přesně daný.Napomáhá se jím vytlačování a vyprazdňování lymfatických uzlin a cév.

Zjednodušeně se dá říct,že se pomocí lymfy / bezbarvé a čiré tekutiny/ distribuují vstřebatelné živiny do krevního oběhu a současně s ní se absorbují nahromaděné toxiny a další odpadní látky do krve a přes ledviny a játra se vyplavují z těla ven.Proto je po manuální lymfatické masáži třeba počítat s častější stolicí a častějším a mnohdy i tmavším zabarvením moči.Tento stav je dočasný,po odstranění škodlivin se opět normalizuje.

Klient pocítí první změnu již po masáži. Většinou dojde k omezení původních problémů a zmenšení obvodu asi o 1 - 2 cm.Zklidní se bušení srdce,kůže se stahuje / někdo zaznamená svědění či změnu tonusu/,může dojít ke zvýšenému vyměšování potu,moče,stolice,ale i k přechodným gynek. výtokům a zvýšené sekreci v nosní dutině.

Mnozí pociťují i pocit suchých úst a zvýšený pocit žízně,lehké pálení očí.Často také  narůstá klid a vyrovnanost.

Tyto stavy většinou rychle odezní.

Kdy nemohu masáž provést: -v těhotenství,při onkologickém onemocnění,implantátech,těžší srdeční vadě,velmi vysokém krevním tlaku,dialýze,při transplantaci orgánů,otevřených bercových vředech,akutních zánětech,teplotách,zánětu podkoží,bakteriární infekci,nejasných bolestech břicha,při onemocnění jater a ledvin,poruchách srdeční činnosti.....

Manuální lymfatické masáže se provádí v přesně daných sestavách.Klient má možnost si vybrat z těchto druhů:

- dolní končetiny / orientační čas asi 1,5 - 2 hod./

- horní končetiny

- obličej

- záda

- bedro - hýždě

- celotělová   / orientační čas asi 2,5 - 3,5 hod./

 

Masáž provádí p. Pleyerová ,tel.:723 913 283, 731 737 545

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Baňkování

Baňkování je stará metoda používaná především v Číně po dlouhá staletí.

Baňkování je metoda, při které se využívá podtlaku přikládaných nádobek – baněk. Baňky které se pro tento účel používají jsou plastové či skleněné, speciálního tvaru, se kterými se pracuje na problematické oblasti kůže ,nebo je možno je nechat určitou dobu přiložené na problematických partiích svalů.

Masáž spočívá v promasírování problematické oblasti a zprůchodnění toku energie. Tím se daná oblast odblokuje a dojde k harmonizaci. Stimuluje se krevní i lymfatický systém.

Baňkování provádí p. Pleyerová ,tel.:723 913 283, 731 737 545

--------------------------------------------------------------------------

SPORTOVNÍ, REKONDIČNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽE

Masáže jsou vhodné pro posílení Vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fyzického stavu. Zaměřují se především na svaly a používá se při nich olej.

SPORTOVNÍ masáž se především používá před sportovním výkonem a v průběhu výkonu- na zvýšení výkonnosti sportovce,podporuje prokrvení svalů a je rázná.

REKONDIČNÍ masáž zbavuje tělo ztuhlosti,mírní citlivost svalů,zlepšuje výkonnost,zvyšuje pružnost a rozsah pohybu,prokrvuje kůži,napomáhá regeneraci svalstva a tkání. Provádí se v pomalejším rytmu,než sportovní masáž.

REGENERAČNÍ masáž je velmi podobná rekondiční,ale používají se při ní jiné oleje a přípravky,které mohou napomáhat hlubší regeneraci. Při těchto masážích se využívají i zábaly,kterými se prohlubuje účinnek regenerace.Pro sportovce vhodné především po výkonu na celkovou tonizaci těla a uvolnění napnutých svalů.

 

Všechny druhy masáží napomáhají vstřebávání tuku,zlepšují rozvod krve a rozvod živin v těle,napomáhají rychlejšímu vstřebání a odvodu odpodních látek z těla a tím i napomáhají odstranit bolesti hlavy a únavy,zpomalují stárnutí,celkově vylepšují zdravotní stav klienta.Ideální jako doplněk k pravidelnému cvičení a fyzické aktivitě 

 

Kontraindikace:

teplota,virové či chřipkové onemocnění,těhotenství,menstuace,poranění kůže,nádorové onemocnění,křečové žíly,stav bezprostředně po operaci  a min. 6 týdnů po ní,zlomenina....

Masáž provádí p. Pleyerová,tel.:723 913 283, 731 737 545

------------------------------------

MEDOVÁ MASÁŽ - detoxikační

Díky látkám,které jsou obsaženy v medu detoxikuje orgány těla přes reflexní zóny zad.

Provádí se s maximálně trojím nanesením medu,dle reakce pokožky.

Lze provést jako masáž zad i jako celotělovou masáž,kdy využíváme vlastností medu při bolestech kloubů.

Celotělová masáž asi 90 min.  

Masáž zad -   1 nanesení medu asi 20 min.

                -   2 nanesení medu asi 40 min.

                -   3 nanesení medu asi 60 min.

 

Indikace masáže: očista jater a ledvin,citlivost zad,rýma a záněty dutin,nespavost a neklid,bolesti hlavy,žaludeční a střevní potíže,revmatismus a citlivost a omezený pohyb kloubů a svalů,artróza,menstruační problémy,celková únava organismu a snížení výkonu,stáří,vyčerpání atd..

Kontraindikace: alergie na med,extrémně citlivá pokožka,otevřené rány,krvácivé stavy a vředy.

Po masáži se většina klientů cítí lehce,pokažka je jemná a hladká .Po masáži není žádoucí používat kosmetické přípravky a mýdlo.

Masáž provádí p. Pleyerová , tel.:723 913 283, 731 737 545

 

SHIATSU

Shiatsu je japonská masážní technika,při které terapeut využívá akupresních drah tak,aby byl obnoven přirozený tok životní energie a nastolena energetická rovnováha v těle.Masáž navozuje pocit vnitřní vyrovnanosti,síly a energie.Pomáhá zmírnit,či ostranit potíže na psychické i fyzické úrovni.

Masáže můžeme využít jako prevenci nejrůznějších civilizačních onemocnění,urychlují rekonvalescenci,zmírňují některé vedlejší účinky léčebných procedur,jsou prevencí  bolestí zad,křečových žil,pomáhají při stresu a únavě,dýchcích potížích.....

Provádí se v oblečení.

Kontraindikace-těhotenství,akutní stavy páteře,ihned po operaci a po úrazech,při infekčních chorobách,při psychických problémech.....

Masáž provádí p. Dohnal   ,tel. :774 236 191

--------------------------------------------------------------------------------

 

Facebook


Kontaktní formulář

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy, kdy nemůžeme reagovat na dotazy do poradny z důvodu, že není uvedena emailová adresa nebo je vyplněna nesprávně, doporučujeme vyplnit také kolonku telefonní číslo. Pomůžete nám tak ke zkvalitnění komunikace a k Vaší spokojenosti.

Děkujeme

Otevírací doba KE Šumperk


 
Pondělí        9:00 - 14:00
   Úterý         14:00 - 17:00
 
Středa          9:00 - 17:00
  Čtvrtek      14:00 - 18:00


Kde nás najdete

 Hlavní třída 13
 (Slovanský dům 1.patro)
 Šumperk

Akce

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.000 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času. 

E-shop

Produkty firmy Energy i jiné najdete v tomto e-shopu: prirodniprodukty.cz


Novinky

Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2011 - 2018 Klub Energy Šumperk