Vítejte v Klubu ENERGY

Vítáme Vás na internetových stránkách Klubu Energy Šumperk! Na těchto stránkách se můžete dozvědět vše ohledně filosofie a výrobcích firmy Energy, naleznete zde program našeho KE a také některé služby, které jsou ve stálé nabídce KE Šumperk a KC ZÁBŘEH.

Společnost Energy nabízí nejrůznější výhody, možnosti, ale i spolupráci s naší firmou, to vše prostřednictvím členství v klubu spotřebitelů našich výrobků v Klubu Energy.

Každý, kdo má zájem stát se jeho součástí, má možnost volby. Pokud se zaregistruje jako běžný člen klubu, může využívat slev při nákupu našich výrobků, čerpat výhody bezplatných poraden a přednášek s možností zásobování informacemi o novinkách z oblasti zdravého životního stylu a využívat terapeutických služeb v našich obchodních zastoupeních (bez povinnosti nákupů!).

Další z možností je nabídka spolupráce s naší aktivně se rozvíjející společností a registrace jako její poradce. Ten se může za předem stanovených podmínek věnovat prodeji našich výrobků a profitovat tak z prodejní marže nebo získávat bonusy za šíření pozitivní reklamy.

Lidé touží po výjimečném a chtějí výhody. My jim můžeme dát obojí. Cesta za zdravím, kterou nabízejí naše výrobky, je dostatečně motivující jak pro zákazníka, tak pro prodejce a aktivního spolupracovníka.

O dalších podmínkách obchodní spolupráce čtěte více v našm průvodci kariérou, viz. http://www.energy.sk/cz/menu_x263x.asp nebo nás kontaktujte na emailové adrese: celomed@email.cz

Kontaktní formulář

Vzhledem k tomu, že se nám množí případy, kdy nemůžeme reagovat na dotazy do poradny z důvodu, že není uvedena emailová adresa nebo je vyplněna nesprávně, doporučujeme vyplnit také kolonku telefonní číslo. Pomůžete nám tak ke zkvalitnění komunikace a k Vaší spokojenosti.

Otevírací doba KE Šumperk

Pondělí        9:00 - 14:00
   Úterý         14:00 - 17:00

Středa          9:00 - 17:00
  Čtvrtek      14:00 - 18:00

Hlavní třída 13
 (Slovanský dům 1.patro)
 Šumperk

Nabízíme:
-komplexní vyšetření zdraví na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago za 1.000 Kč!Na vyšetření si rezervujte asi 2 hod. Vašeho času.

E-shop

Produkty firmy Energy i jiné najdete v tomto e-shopu: prirodniprodukty.cz

Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server